Najnovšie recenzie zo sekcie Ústne sprchy

TrueLife AquaFloss Station

TrueLife AquaFloss Station

Overený zákazník OKAY.sk Ľuboslava

Pridané: 11. decembra 2020

Zakúpený v OKAY.sk

Mám dobré skúsenosti,pomáha prevencii zubného kameňa.

Overený zákazník Nazuby.eu Registrovaný používateľ

Pridané: 10. decembra 2020

(naposledy upravené 11. decembra 2020)

Zakúpený v Nazuby.eu

• Balenie obsahuje 6 nástavcov, od klasického, po nástavec na rovnátka a korunky, až po škrabku na jazyk
  • Dosť rozsiahle nastavenie tlaku vody, osobne nepoužívam viac ako 6-7ku, 8 a viac sa podľa mňa hodí skôr na čistenie protéz a podobne, je to fakt sila
  • Maximálny tlak vody čo sprcha ponúka je až 6.895 Bar (100 Psi)
  • 360° otočná hlavica
  • Veľká kapacita nádržky na vodu (600 ml), pri strednom tlaku vystačí na cca. 1,5 minúty čistenia
  • Kvalitné protišmykové nožičky, sprcha sa nepohne ani keď stojí na mokrom povrchu
  • Praktické puzdro na 4 nástavce, ktoré sa dá uložiť priamo na nádržku
  • Jediná nevýhoda je asi tlačítko na rukovati, ktoré sa po dlhšom čase používania zvykne občas mierne zaseknúť, nič strašné, len ho treba párkrát stlačiť a je naspať, avšak neodporúčam ho používať príliš často, vie to byť mierne otravné

Pre tých čo chcú rozšíriť svoju dentálnu hygienu alebo majú problém so zapálenými, červenými ďasnami je táto sprcha fakt super. Tak super pocit po vyčistení som ešte nikdy nemal.
Netreba ale zabúdať aj na dentálnu niť prípadne medzizubnú kefku, podľa toho čo preferujete. Ústna sprcha ich nenahradí, je len doplnkový nástroj ktorým si medzizubné priestory a zubné krčky dočistíte a prípadne namasírujete ďasná.

Ak chcete mať stopercentnú ústnu hygienu, doporučujem :)

WaterPik je dlhodobo špička v ústných sprchách.

Overený zákazník Nazuby.eu lubka

Pridané: 10. decembra 2020

Zakúpený v Nazuby.eu

som spokojná, vyčistí medzizubné priestory, s kefkou sa to nedá porovnať.

Pridané: 7. decembra 2020

• široké príslušenstvo
  • veľká nádobka na vodu
  • vo večernom tichu je naozaj hlučný
  • šnúra by mala byť dlhšia, ale pre nižšie postavy asi ok
  • kvalita prevedenia

V zásade spokojnosť, ale už by som na budúce zvolil lacnejší produkt. Rozsah 1-10 je len na parádu, skutočný efekt dosiahnete len pri vyšších stupňoch, resp. ja iný ako 10 nepoužívam, všetky ostatné nestoja za reč. Celé je to ako plastová hrkálka, funguje síce ako má, ale vyzerá to ako z detskej kuchynky. Netuším v čom by prevedenie mohlo byť ešte lacnejšie. V tomto prípade asi naozaj platíme iba za značku.

Overený zákazník MALL.SK Tomáš

Pridané: 29. novembra 2020

Zakúpený v MALL.SK

• dostatočne silný prúd
  • plynulá regulácia sily
  • klik tlačidlo na zapínanie/vypínanie
  • ľahko sa nasadzujú trysky
  • môžu používať viacerí ľudia
  • nádobka je v pohode dostatočná na jedno umytie
  • vhodné pre rovnátka
  • magnetický držiak rukoväte
  • hadica sa pekne uprace
  • kompaktné telo
  • slabšia ergonómia pre sušenie- nie je miesto pre sušenie trysiek
  • ani sušenie nádobky nie je nijako vymyslené
  • voda podteká aj samotné telo

Vyzerá byť identický výrobok s inými značkami ako sú TrueLife, Sencor, ProfiCare.
Vypínač na rukoväti považujem za zbytočný, pretože si myslím, že vtedy sa motor iba trápi. Používam radšej celkové vypnutie motora.
Iba 3 zo 6 trysiek sú normálne.
Sprcha nie je náhradou kefky, ale vhodným doplnkom.
Rozumná hlučnosť, podľa nastavenej sily.

Overený zákazník Nazuby.eu Janette

Pridané: 28. novembra 2020

Zakúpený v Nazuby.eu

Tento výrobok už niekoľko rokov používame. Kúpili sme si rovnaký, takže už z toho vyplýva, že sme s ním spokojní. Má jednoduché ovládanie, dostatočne veľkú nádržku na vodu, je dostatočne stabilná.

Overený zákazník MP3.sk Overený zákazník

Waterpik Irigátor Cordless Plus WP-450

Overený zákazník Najlekaren.eu rasto

Pridané: 24. novembra 2020

Zakúpený v Najlekaren.eu

večšia nadrzka na vodu - vyhoda

Philips Sonicare HX8438

Philips Sonicare HX8438

Overený zákazník zubyplus Pavol K.

Pridané: 21. novembra 2020

Zakúpený v zubyplus

• Sprcha funguje tak, ako som si to predstavoval. Pri používaní je potrebné získať prax kvôli efektivite - správne nasmerovanie trysky na medzizubný priestor.

Pridané: 19. novembra 2020

• dva programy - čistenie (floss) a masáž
  • netreba pridávať ústnu vodu, stačí len vlažná voda
  • netreba baterky, len sa dá do zásuvky
  • veľká nádobka na vodu, stačí na kompletné vyčistenie chrupu
  • odstraňuje aj zubný kameň
  • po umytí mám čistejšie zuby a to používam aj elektrickú kefu, škrabku na jazyk, ústnu vodu..

zubárka bude mať menej práce :D

Pridané: 16. novembra 2020

Zakúpený v Nazuby.eu

používam ho denne už 10 rokov, je to pohodlnejšie ako medzizubná kefka, a tú potom len doplnkovo menej často

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 16. novembra 2020

Zakúpený v MALL.SK

je veľmi prakticky a má výbornú cenu

Pridané: 13. novembra 2020

• Malá nádržka na vodu

Overený zákazník Nazuby.eu Jeli

Pridané: 10. novembra 2020

Zakúpený v Nazuby.eu

Krásne vycistí medzizubné priestory, kde sa clovek nedostane s kefkou, výborný produkt. Odporúčam

Pridané: 8. novembra 2020

Zakúpený v Nazuby.eu

Dobre sa to drží v ruke, je to veľmi účinné. Používam pravidelne a vidím rozdiely.

Panasonic EW-1411-H845

Panasonic EW-1411-H845

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 6. novembra 2020

(naposledy upravené 25. novembra 2020)

• účinnosť čistenia
  • voliteľné režimy
  • možnosť zmeny režimu počas čistenia
  • 2 farebne odlíšené trysky v balení
  • dĺžka nabíjania
  • žiadna indikácia nabitia batérie počas užívania ústnej sprchy a ani počas nabíjania (vtedy svieti diódka stále načerveno - orientácia len odporúčaným časom nabíjania podľa manuálu)
  • podľa príručky nutnosť udržiavať nabíjaciu stanicu mimo vlhkého prostredia, akým je napr. kúpeľňa (na prvý pohľad aj pochopiteľné, ale nekomfortné a napr. moja sonická zubná kefka Philips to nevyžaduje) - v tom prípade celkom nechápem, načo je na dokovacej stanici otvor pre uloženie (druhej) trysky, ak to nesmiem mať v kúpeľni ...
  • s poklesom kapacity batérie slabne výkon a tým aj účinnosť (nepracuje rovnako počas celej doby nabitia) - neupozorní ma, kedy je potrebné dať nabiť, jednoducho sprcha "zhasne" počas procesu čistenia

Kvalita spracovania je naozaj dobrá a ergonómia v poriadku.
Prvé mesiace užívania som bol naozaj spokojný, prúd vody sa dostane aj tam, kde to nezvládnu stopercentne elektrická zubná kefka a po nej zubná niť - bol som prekvapený, keď sa po nich podarilo z medzizubných priestorov a z okolia ďasien vyplaviť ešte drobné čiastočky (napr. z orechov, maku).
Zhruba po jedenástich mesiacoch som však už musel konštatovať zreteľný úbytok kapacity batérie, bolo ju potrebné dať nabiť o pár dní skôr (na začiatku vydržala asi 10 dní, používaná 1-2x denne) a čo je viac nepríjemné, po 12 mesiacoch sa k tomu pridala znížená funkčnosť. Zatiaľ čo dovtedy po nabití prístroj zakaždým viditeľne ožil, po roku používania sa zmenil aj jeho zvukový prejav - je nepravidelný (používam ten istý režim Jet) a poklesol pravdepodobne aj tlak v tryske. Kým po zakúpení som sa musel poponáhľať, aby som na jednu nádržku stihol prebehnúť celý chrup, teraz mám pocit, že to trvá nekonečne dlho a niekedy radšej skončím aj pred úplným vyprázdnením nádržky - chod je kolísavý, tlak slabší.
Výrobok bol zakúpený v septembri 2019. Teraz ho konečne beriem na reklamáciu - neviem, aký bude výsledok, ale vyberiem si pre istotu zároveň novú ústnu sprchu (asi inej značky). Dúfam, že po dlhodobom používaní ostatní nemajú rovnakú skúsenosť ako ja.
EDIT 11/2020: Ústna sprcha sa vrátila z reklamácie po asi 2 týždňoch a musím sa kajať, chyba bola na mojej strane, pravdu mal technik - stačilo vymeniť trysku, ktorá sa postupne zaniesla a čistenie trvalo preto tak dlho a tlak bol slabší. Teraz znova fičí ako s turbom, celkom ako na začiatku - s funkciou Jet som ani nestihol prejsť celý spodný rad zubov...
Keďže som si medzitým kúpil Philips Sonicare HX8438, môžem trochu porovnať - zvykol som si na Jet u Panasonic a lepšie tiež u Panasonic hodnotím nasadenie trysky (pri Philips by asi stačili mokré prsty a šlo by to ťažšie). Philipsu stačí oveľa menšie množstvo vody. Účinok porovnateľný. Cena nie (v prospech Philips).

Verk 15542

Oral-B Oxyjet MD20

Overený zákazník Extreme Digital zRt Overený zákazník

Pridané: 10. októbra 2020

Zakúpený v Extreme Digital zRt

v celku OK, ale medzizubnu kefku to úplne nenahradi.

Overený zákazník Perinbaba.sk Overený zákazník

Pridané: 8. októbra 2020

Zakúpený v Perinbaba.sk

• 2 čistiace trysky, preto ju môžeme používať spolu s manželom
  • pre moje citlivé ďasná je ideálny režim soft
  • so sprchou je čistenie zubov dlhšie

Na odporúčanie zubára sme si kúpili túto sprchu a používame ju spolu s manželom. Obaja môžme potvrdiť, že naše zuby aj ďasná sú zdravšie.

Overený zákazník Pilulka24.sk OK

Pridané: 28. septembra 2020

Zakúpený v Pilulka24.sk

• je malá, preto ju môžem nosiť neustále na cestách
  • super kvalita
  • časovač

Ústna sprcha je bomba, keď to raz človek vyskúša, tak už sa bez nej nezaobíde.

Zobrazujem 421 - 440 zo 500 recenzií 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25